Shtepi me truall 400m2 ne Lushnjë

Shitet nga: Marko hoxha 22 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
shitet shtepi 2+1 80m2 me truall 300m2 perreth pra gjithsej 380m2 ne lagjen skender libohova mbrapa shkolles skender libohova .Shtepia eshte e hipotekuar dhe pozicion i favorshem per te nderduar dhe dicka tjeter .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim