Shtepi 215 m.Katrror ne Lushnje

Shitet nga: Saimir 08 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet shtepi private,me siperfaqe 215 metr katrror ne qytetin e Lushnjes.Shtepia esht e banushme1+1 me guzhin te vogel dhe banjo ne gjendie te mire.Ne siperfaqen e tokes gjendet dyqan.Uje - drita ne rregull.Shtepia esht me dokumentacion te rregullt.Stepia gjendet ne qender te Lushnjes ne lagjen Gafurr Muco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim