Hyrje prej 55 m2 ne Lushnje

Shitet nga: Ervis 11 Gsh 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Lushnjë
Shes hyrje perballe stadiumit me guzhine dhome gjumi plus nje dhome shtese. Cmimi shum interesant dhe i diskutueshem. Telefononi ne 069 5838266. Nese jeni te interesuar dergoj fotografi me e-mail.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim