Apartament prej 116m2 ne Lushnjë

Shitet nga: petraq ysbashi 02 Nën 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Lushnjë
OKAZION shitet nje apartament ne Lushnje , ap ndodhet ne rrugen kryesore ,pran rreth rotullimit te pare ,prane stadiumit te Lushnjes , ap eshte i perbere nga sallon +guzhin gatimi,koridor ,dy banja,dy dhoma gjumi ,dy ballkon ,dhe ap ka diell gjithe diten ,ap shikon nga rrga kryesore dhe ka nje pamje panoramike , pallati eshte ndertim i ri dhe me ashensor .shitet per 330euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim