Apartament prej 109m2 ne Lushnjë

Shitet nga: redioni 01 Gsh 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Lushnjë
OKAZION......................................SHITET APARTAMENT 109 M2 . KA DY DHOMA, SALLON KUZHIN DHE BANJO. KA DY BALLKONE. HYRJA ESHTE ME PAMJE NGA BULEVARDI .HYRJA NDODHET NE KATIN E 6. ESHTE E HIPOTEKUAR. PALLATI ESHTE I SA PO PERFUNDUAR.ADRESA; KTHESA E BLERIMT LUSHNJE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim