Apartament 2+1,ne katin e dyte,ne bulevardin kry..

Shitet nga: artjan 04 Qer 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Lushnjë
Shtitet apartament 2+1 me pamje nga bulevardi kryesor i lushnjes,75meter katror.kati i pare mbi dyqane,e pershtatshme per biznes dhe per banim.cmimi 45miljon leke te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim