APARTAMENT PREJ 57 M2 NE LUSHNJE

Shitet nga: namik 29 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Lushnjë
Prane shkolles mekanike bujqesore Lushnje shitet apartament 1+1 sip 57 mt2 kati 3 parafabrikat. ne kushte optimale e me parametrat e sotem.Mundesi shtese edhe 76 mt2 gjendja e apartamentit ..dere e blinduar,dyer te bendshme te kohes,dritare dural.grila dritaresh.rrjeta mbojtese. Ballkoni mbyllur me dural dhe i kombinuar guzhine gatimi.muret te patinuara,banesa e kondicionuar.

per me shume informazion tel 0682187294

Falemi nderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim