Sleep apnea machine

Shitet nga: Xxxxx 07 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lushnjë
Apnea sleep machine ! Ka ardhur nga jasht dhe shitet per arsye mosperdorimi . Aparatur per njerezit me apnea dopjo tube dhe maske nasale ..! Aparature e shkelqyer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim