Manjetofon pioner origjinal super bas super volum

Shitet nga: adrian 24 Maj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lushnjë
Përshkrimi:
shes per arsye mos perdorimi kte magnetofon pioner origjinal i blere ne itali ne dhjetor te vitit 1999 prodhuar ne france dhe i perdorur shum pak vetem per raste te vecanta familiare pas disa vitesh vlera e tij do te rritet sepse ky lloj ka qene prodhuar me pakice....nje koleksionist i mire ia di vleren ne te ardhmen...
Cel. : 0693298635

Klikoni foton për një pamje më të madhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim