2 Biliardo me xhetona

Shitet nga: amarildo 10 Qer 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Pajisje : Të tjera
shiten 2 bilardo me xhetona ne gjendje shum te mir dhe 14 steka
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim