Qen spic

Shitet nga: Privat 14 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lushnjë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qen i bardh i rraces Spic eshte i vaksinuar dhe i pajisur me certifikat, eshte shum i dashur me femijet
te interesuarit te kontaktojne ne cel : 069 33 25 410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim