Qen i rraces Pekines

Shitet nga: cimi 19 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen i rraces Pekinez.Qen e paster i kesaj rrace.Jane dy kelysh te kesaj rrace .Mosha e kelysheve eshte 2 muajsh.Jane te shoqerueshem me femije dhe moshat me te medha.Shiten te dy bashke ose veç e veç.Çmimi eshte shume i arsyeshem per te cilin mund te behet nje marveshje ne dobi te blersit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim