Pitbull 5 muajsh !

Shitet nga: Eni 26 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Lushnjë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull femer 5 muajshe me te gjitha vaksinat e bera dhe me kartel mjekesore !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim