Pitbull 3 muajsh !

Shitet nga: Anastas 21 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lushnjë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull femer 3 muajshe me te gjitha vaksinat e bera dhe me kartel mjekesore !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim