Paisje dj

Shitet nga: flogert 08 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
shes nje pale vegla muzikore dj,qe perbehen nga 2 bokse electrovois,2 bokse xhibiell dhe nje boks maks i amplifikuar,2 amflikatore fuqie dhe nje mikser beringert i apo blere me karte grafike.bokset jane ne nje gjendje shume te mire dhe nje pastertit apsolute.arsya e shitjeve te tyre jane emigrimi.cmimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim