Mixer LEM 12 kanalsh

Shitet nga: indriti 05 Sht 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes mixer LEM RD 122 FX 12 kanalsh te pershtatshem per orkestra dhe dixhej.Mixeri esht i paamblifikuar.Mixeri eshte i paisur me kamalecin dhe canten e tij perkatese origjinale.Eshte shum pak i perdorur.Jam i gatshem edhe per prov..,,JU MIRPRES....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim