Byzylyk sermi

Shitet nga: elisea 10 Dhj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për femra
Shitet nje byzylyk sermi 800 lek te reja me nje gjatesi rreth 19 cm dhe teresish i paperdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim