Kavetatrice per persiane

Shitet nga: ....... 13 Nën 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Lushnjë
shes nje makineri per te ber paxhure persiane eshte superautomatike me programator ne gjendje shum te mir punon nga 0grad deri ne 45grad zakonisht perdoret per persiane dhe per shezllone plazhi 3fazore dhe e gateshme per cdo lloj prove cmimi 2000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim