3 Gjeneratore

Shitet nga: genti 24 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
shiten tre gjenerator te ardhur nga italia. me fuqi 4 kv. 6.5 kv dhe 8 kv motorr honda origjinal,monofaze. me benzin
cmime te arsyeshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim