iPhone 3gs

Shitet nga: isidor 26 Tet 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Lushnjë
iPhone punon shume mire dhe nuk ka asnje difekt. Vetem disa shenja normale te perdorimit. Shitet per arsye nderrimi telefoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim