Sony xperia arc s L18i

Shitet nga: raqi 20 Qer 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Lushnjë
SHES SONY XPERIA 4.2 INC NE GJENDJE PERFEKTE PA AS NJE GERVISHJE DHE I MBAJTUR ME MBROJTESE CMIMI 15.000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim