Samsung S5

Shitet nga: dokjadoke 01 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Galaxy S5 ibardh , i paperdorur . Me kuti dhe gjith aksesoret e tij. Nderrim Vetem me Iphone 5S ose 6 + Diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim