Samsung I9100 Galaxy S II

Shitet nga: Domeniko 26 Krr 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Lushnjë
I vjellur ne greqi per arsyje parash shitet mund te na kontaktoni mund te keni dhe ulje
por tel eshte i ri i pa perdorur pa gervishje origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim