Samsung Galaxy s4

Shitet nga: renald dhima 14 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Shes samsung galaxy s4 ne gjendje shume te mire 3 muaj perdorim
Ncmim perfshihen karikusi bashk me fish dhe kufjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim