OKAZION! iPhone 5s

Shitet nga: Eni 30 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   59 000 EUR

Komuna: Lushnjë
iPhone 5s ne gjendje perfekte ,ekrani me qesk , me kufje dhe karikues origjinal!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim