Nokia e6 ne gjendje te shkelqyer

Shitet nga: Eldi 06 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   12 000 LEK

Komuna: Lushnjë
telefoni eshte ne gjendje pune te shkelqyer. Bateria mban 2 dite, telefoni eshte me touch dhe tastiere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim