Lg optimus p705 shum lire

Shitet nga: sergei 22 Qer 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   18 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Status Available. Released 2012, May
DISPLAY------ Type IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors
Size---- 480 x 800 pixels, 4.3 inches (~217 ppi pixel density)
Multitouch--- Yes
Protection--- Corning Gorilla Glass

MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 4 GB (2.4 GB user available), 512 MB RAM

CAMERA Primary 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging, touch focus
Video Yes, VGA@30fps
Secondary Yes

OS Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich)
Chipset Qualcomm MSM7227A Snapdragon
CPU 1 GHz Cortex-A5
GPU Adreno 200
Sensors Accelerometer, proximity, compass

BATTERY Li-Ion 1700 mAh battery
Stand-by Up to 550 h

i perdorur por ne gjendje te mire pune...shoqerohet me kellef mbrojtes prej gome si dhe karikues...cmimi 180mij lek i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim