Iphone 5s Gold

Shitet nga: Tani 30 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Lushnjë
Telefoni eshte thjesht i pa zhbllokuar dhe shitet per pjese!
Iphone 5s ,gold!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim