Iphone 5 32Gb

Shitet nga: toni 22 Sht 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes iphone 5/32 gb.iphoni eshte i perdorur dhe ka punuar me te gjitha kartat.para 3 muajsh i nderrova baterin dhe para nje jave e formatova dhe tani eshte ne DFU mode dhe smundem ti instaloj programin.pres oferta nga ana juaj flm.cmimi 28000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim