Sony Video Camera Recorder

Shitet nga: Sony Video Camera 23 Gsh 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Video kamera
Sony Video Camera Handycam eshte me kaset te vogel digital 8 image recorder 20x Optical Zoom. kamera eshte me te gjitha aksesoret USB kabull per ta lidh me TV karikues dhe kaseta. kamera eshte prodhim Japonez
tel: 066 60 60 085
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim