Sony HVR Z5 e

Shitet nga: dardan dani 11 Krr 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Video kamera
kamera sony hvr z5e. punon me mini dv dhe karte.sistem full hd,teknologjia superiore e movies.eshte e perdorur por e mbajtur jashtezakonisht mire. vjen e paisur me bateri , karikues dopje digital, cante orgjinale dhe eshte e paisue edhe me microfon te jashtem i cilesise max, cmimi 1600 euro ,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim