bateri grip per NIKON D7000 e re 90 euro

Shitet nga: dardan dani 28 Maj 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Fotoaparate
bateri grip per nikon d 7000. e re ne qese, model me dy lloje baterish te karikueshme , te zakonshmet dhe pila 1,5 v sipas rastit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim