Nikon d5200 . U SHIT .FALEMINDERIT MERRJEP.AL

Shitet nga: julian dervishi 08 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Fotoaparate
nikon d5200. 24 megapiksel filmon full hd me lente tamron 18-200 shume pak te perdorur te blera ne itali me fature dhe garanci.blic universal i perdorur i perfshire ne cmim + sd card 16 giga. Juli 069-5378333 ose email . juliusxd@yahoo.it
Gjithashtu shiten lentet: nikon 70-210, f4 . sigma 70-300 per nikon . canon 1200d i ri vetem trupi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim