RAM 2GB + 1GB

Shitet nga: Eri 25 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Ram per te gjith laptopat nje dhe dy GB jan te markes Samsung PC2 6400s 666 MHz

2500 lek 2GB

2000 lek 1GB

0666060085
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim