Mix MG 24/14 FX YAMAHA okazionn

Shitet nga: romi 07 Dhj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Okazionnn shitet mix MG 24/14 FX vetem tel serioz cmimi 600€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim