Dj karaokesh

Shitet nga: sopot 08 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten sistem karaokesh shum pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer te gjitha paisjet jane me valixhet origjinale paisjet jane profesjonale shiten per arsye te mbylljes se biznesit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim