Ps3 dhe xbox

Shitet nga: ledi 29 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Komuna: Lushnjë
shiten dy ps3 dhe dy xbox 360 te ardhur nga italia.
me nga dy doreza dhe te paisur me lojra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim