2 ps3

Shitet nga: ledi 12 Dhj 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Lushnjë
shiten nje xbox me dy leva dhe me lojra.nje ps3 me dy leva dhe me lojra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim