Kompjutera desktop

Shitet nga: Ervin 08 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shesim kompjutera desktop te perdorur gjerman me parametra te ndryshem sipas kerkesave me monitor te 17 19 20 polesh shesim pjese per kompjutera desktop bejme riparime te monitorave dhe te njesive qendrore gjithashtu edhe instalime te programeve perfshijme dhe 5 muaj garanci per kompjuterat qe shesim SHUMIC DHE PAKIC
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim