Patate dhe Fasule

Shitet nga: Adri 23 Sht 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Vetem te interesuarit seriozisht te contaktojne jan si ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim