Bojaxhi

Shitet nga: bardhyl 02 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Sektori : Të tjera
me eksperience 23 vjecare,kryej cdo lloj lyerje shtepie,dyersh, dritare, shpatullime te ndryshme,gjithashtu dhe piktura te llojeve te ndryshme si ne mure dhe telaro , te gjitha me garanci dhe pune me merak.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim