Furre elektronike

Shitet nga: Ermal 15 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Dy furra pjekje 400 grad-she dhe ngrohjen posht.. Soba eshte ne gjendje perfekte pune ... Shitet per arsye mos perdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim