ekspres kafeje

Shitet nga: egli 05 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ekspres kafeje bashke me mulli ka punuar vetem 2 vjet ne gjendje te shkelqyer pune te interesuart kontakt 0685578525 flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim