ZGARE + FRITEZE

Shitet nga: ADRIATIK 05 Krr 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PER ARSYE TE MBYLLES SE AKTIVITETIT SHES ZGAREN DHE FRITEZEN TE DYJA JANE NE GJENDJE TE SHKELQYERA ZGARA ESHTE ME GAZ PLLAKA SHAMOTI DHE GUR VULLKANIK PERBALLON VOLUM TE MADHE PUNE ESHTE E NDARE NE DY PJESE ME CELES TE VECANT ZGARA ESHTE E GJITHA NE INOX MUNDESOJ EDHE TRANSPORTIN JU FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim