Sobe gatimi per restorante

Shitet nga: marjo 15 Sht 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes sobe gatimi per lokale restorante shume pak e perdorur ,te interesuarit te kontaktojne ne nr.e celularit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim