Magazine me qera ne Lushnjë

Shitet nga: paolo 16 Tet 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Të tjera
jap me qera magazine kati i dyte 450 metra katror me dy banjo dhe zyre e kompletuar per biznese qe duan hapesire ...ose shitet te dyja katet ndertesa eshte me hipoteke dhe te gjitha gjerat jane ne rregull te interesuarit mund te kontaktojne.adresa tek fabrika e miellit lushnje magazine dy kateshe nga 450 metri katror cdo kat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim