Jepet me qera magazina ne Lushnje

Shitet nga: Visi 14 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Të tjera
Jepet me qera magazine dy katshe rreth 500m katror
Vendodhja perballe varrezave te njerezve lushnje
Magazine esht e vecuar nga zona e qytetit dhe mund te perdoret per cfardo lloj biznesi
Cmim I arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim