Gjenerator lambordin me ndezje automatike me pan..

Shitet nga: flori 28 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Gjeneratori eshte ne gjendje te perkryer dhe shum ekonomik. Marka lambordin me motor 3000.te gjitha sherbimet janë kryer rregullisht. Shitet për arsye mospërdorimi. 35kw fuqia . Për me shum informacione me kontaktoni ne nr e tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim