Frigorifer per lokale e restorante

Shitet nga: erjon 03 Qer 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
banaku ka 2 syrtar dhe 2 kanata qe jan koplet frigorifer.eshte pak i perdorur.me shirita mermeri.i pershtatshem per banak lokali.kam edhe 15 kolltuqe dhe 5 tavolina me cmimin 350 euro te gjitha.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim