Dyqane dhe Apartamente ne Lushnje

Shitet nga: Erald Sanxhaku 03 Gsh 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Pallati eshte drejt perfundimit , ne Rrugen Shetitorja E Stadiumit , i , Kemi Apartamente te m2 te ndryshem , dyqani te m2 dhe madhesive te ndryshme , pallati eshte me sitem per ngrohje e ftohje , me kushte te shkelqyera , ashensor , dalje nga mbrapa per dyqanet. etj . Per me shume Kontakt +355 682043111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim